Odpoczywam, maszyna wisi na gałązce
Stary rok za nami, w świątecznym okresie udało się nieco odpocząć, naładować akumulatory. Teraz z pełną energią ruszam do pracy.

Ponieważ nie wszystkie materiały, przemyślenia oraz informacje nadają się do druku, nie każdy tekst pasuje do formy papierowej czy publikacji online, postanowiłem otworzyć blog technologiczny.
Czym się różni publikacja na blogu od tradycyjnej formy papierowej czy wersji online  na portalu www.computerworld.pl? Przede wszystkim mogę tutaj poruszyć zagadnienia związane z niszową technologią, mogę ująć temat znacznie szerzej, niż można to zrobić na łamach tygodnika Computerworld. Mogę poruszać sferę końcowego użytkownika technologii komputerowych, których także jestem konsumentem. Przecież wszystkie teksty powstają w pamięci komputera. Mogę także pisać o sprawach luźno związanych z komputerami, ale związanych z tym, co lubię.

Dzięki blogowi mogę mieć bliski kontakt z Czytelnikami, lepszy, niż w tradycyjnej formie, gdzie między myślą autora, działaniami redaktora i składu, jest jeszcze studio, drukarnia i dystrybucja. Zapraszam do bloga.

Marcin Marciniak, portret

Marcin Marciniak,
redaktor działu technologii tygodnika Computerworld.